Supervizor logistiky

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-21-382414
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nechcete již pracovat v automotive ? Máte zkušenost s vedením týmu v logistice ? Komunikujete anglicky ?

Pro výrobní společnost v Klášterci obsazujeme pozici Supervizor logistiky !

Vaší náplní práce bude především:

  • řízení jednotlivých činností oddělení logistiky/vývozů
  • zodpovědnost za optimalizaci a efektivnost všech logistických procesů;
  • zodpovědnost za činnost referentů/ek logistiky;
  • komunikace s externími stranami (Celní úřad, Krajská obchodní komora, přepravní společnosti);
  • plánování odvozu materiálu za pomocí příslušných SAP analýz a ve spolupráci s ostatními závody;
  • kontrolu, řízení, optimalizaci a vizualizaci skladových zásob;
  • pravidelné audity, reporting a uzávěrky;
  • implementaci strategie a požadavků centrály společnosti;
  • vyhledávání rizik;
  • organizování námořních a leteckých přeprav;
Požadavky
  • aktivní AJ
  • znalost SAP
  • zkušenost se řízením týmu
  • zkušenost v logistice
Benefity
  • Pružná pracovní doba (08:30 – 14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Stravenky ve výši 90- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Profesní vzdělávání
  • Flexipassy