STROJVEDOUCÍ s UBYTOVÁNÍM - celá ČR, 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-21-367837
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nevadí Vám být na cestách a vlastníte licenci STROJVEDOUCÍHO? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat pro stabilní českou společnost s dlouholetou tradicí!

Co má takový strojvedoucí na starosti?

  • Provádí řízení a údržbu lokotraktorů na staveništích, při výlukové činnosti, při přepravě montážních vozů, při stěhování na jiné stavby apod.
  • Provádí přípravu, provozní ošetření a údržbu hnacího vozila, sledování trati, návěstí a návěstidel při jízdě
  • Vypisuje doklady potřebné při práci strojvedoucího

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.

Lokalita: celá ČR, UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO!

Směny: 9 dní na cestách a 5 dní doma

Požadavky
  • Licence strojvedoucího
Benefity
  • ubytování zdarma + svozy na pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Měsíční a roční systém prémií
  • Stravné dle zákona
  • Úvodní zaškolení a procesní adaptace