KONSTRUKTÉR| až 65.TIS! | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-10-400478-9
Popis pozice

Hledáte práci mimo automotive? Máte zkušenost jako strojní konstruktér? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chtěli byste pracovat na zajímavých projektech?

Na pozici strojního konstruktra bude tvojí náplní:

  • práce na přidělených projektech
  • zpracování návrhů součástek v 3D programu (SolidEdge)
  • komunikace napříč kolegy z Česka i zahraničí
  • práce v systému SAP (kusovník)
  • úprava návrhů dle požadavků zákazníka
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti 3D konstrukčních systémů (AutoCAD, SolidEdge aj..)
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • předchozí praxe alespoň 2 roky v oblasti konstrukce
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • zkrácený pracovní týden
  • možnost částečného úvazku
  • dotované stravné ve firemní kantýně (široký výběr jídel)
  • příspěvek za doporučení nového kolegy až 90 000 Kč
  • příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví až 10 000 Kč ročně
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • firemní akce a teambuildingy během roku
  • příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně