STROJNÍ INŽENÝR / LEAN / 6S / CONTINUOUS IMPROVEMENT

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-10-395236
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

Do menší firmy v Plzni hledáme nového kolegu, který by nám ve firmě pomohl s Continuous Improvement/LEAN/6S.

Na základě spolupráce mezi odděleními se budeš podílet na neustálém zlepšování a můžeš tak vidět reálný dopad přímo ve firmě. K tomu bude náležet reporting, preventivní audity a koordinace činností s tím spojená. Celé nám to má pomoci ke zlepšení produktivity, kvality a snižování nákladů. Jsme firma co se zabývá obráběním kovových dílů s velkým důrazem na kvalitu.

Dodatečná pracovní agenda je spojena s agendou BOZP, PO a ŽP (zde není potřeba předchozí zkušenost, vše zaučíme).

Ať už jsi zkušený strojní inženýr nebo absolvent po škole se zájmem o CNC stroje, strojní inženýrství, neustále zlepšování výroby a komunikativní angličtinou, ozvi se nám.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem, nebo na tel. čísle +420 724 404 374.

Svůj životopis nám zašlete v českém i anglickém jazyce.

Požadavky

Co byste měli mít:

  • VŠ/SŠ technického vzdělání nebo relevantní praxe v oboru
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost MS Office (Excel,..)

Co může být výhodou, ale není podmínkou:

  • orientace v nástrojích LEAN managementu, Continuous improvement
Benefity

možnost finančního i profesního růstu

kvartální bonusy, mimořádné prémie

5 dní sick days

možnost navštěvovat jazykové kurzy (bezplatně v pracovní době)

stravenkový paušál, penzijní připojištění

parkování v areálu firmy