STRATEGICKÝ/Á NÁKUPČÍ | pracuj odkudkoliv!

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-20-391908-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáš se v oblasti elektrotechniky nebo elektroniky? Baví tě vyjednávat o cenách, ideálně z pohodlí domova? :-)

Staň se STRATEGICKÝM NÁKUPČÍM ve strojírenské společnosti na jihu Brna!

Tvou náplní práce bude:

  • vyhledávání nových dodavatelů a zodpovědnost za jejich kvalitu
  • jednání o cenách
  • hledání příležitostí ke snižování nákladů
  • tvorba dlouhodobé strategie pro vybrané komodity
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci ČR i zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
  • zkušenosti na pozici strategického nákupčího
  • orientace v elektronických/elektrotechnických komoditách podmínkou
  • AJ na velmi dobré úrovni - komunikace na denní bázi
  • schopnost se samostatně rozhodovat
  • znalost SAP/ORACLE výhodou
Benefity
  • možnost pracovat odkudkoliv
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další benefity