STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ + NJ - HOME OFFICE

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
12-20-383852
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Strategické a komplexní úkoly například v oblastech udržitelnosti, dodavatelských řetězců a nákupních strategií materiálových skupin.

  • vypracování a zavedení nákupních strategií
  • koordinace nákupních aktivit několika výrobních závodů
  • spolupráce s nákupními odděleními v Evropě
  • analýza trhu a materiálových skupin
  • realizování opatření vedoucí ke snížení nákladů a technologickému vývoji
  • identifikace a vybudování nových dodavatelů
  • organizace a provádění dodavatelských auditů u potenciálních dodavatelů
Požadavky
  • ekonomické, nebo technické vzdělání
  • zkušenosti v oblasti nákupu, logistiky jsou výhodou
  • aktivní znalost německého jazyka (denní komunikace s německými kolegy)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost zjišťovat si informace a schopnost vyjednávat
  • ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • pět týdnů dovolené
  • 5% osobní ohodnocení
  • příspěvek na stravu
  • možnost částečného home office