STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-20-368145
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zkušenosti v nákupu alespoň 5 let, praxe v automotive společnosti, ochota cestovat a velmi dobrá znalost AJ. Pokud jste 4x odpověděli ANO a nyní hledáte nové pracovní uplatnění, ozvěte se nám. Hledáme NÁKUPČÍHO výrobního materiálu.

Na této pozici budete mít na starosti nákup výrobního materiálu pro dva výrobní úseky, budete vyhledávat a vyjednávat s novými a stávajícími dodavateli, s tímto souvisí také zahraniční služební cesty, budete uzavírat smlouvy, hledat úspory a optimalizovat nákupní procesy, podílet se na rozvoji globálních iniciativ v rámci nákupních strategií a cílů!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oboru minimálně 5 let ideálně oblast automotive
  • zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli
  • aktivní znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
  • výborné komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost, týmová práce
  • vysoká odolnost vůči stresu
  • práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office), dobrá znalost Excelu, SAP výhodou
  • ochota cestovat (1x měsíčně)
Benefity
  • 13. plat
  • 4 dny dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • po domluvě možný home office
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • penzijní připojištění