Stavbyvedoucí - Datová centra

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-5-367907
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který je v regionu střední a východní Evropy dodavatel číslo 1 pro datová centra a který se neustále rozrůstá a má velkou škálu projektů, nyní hledám vhodného kandidáta na pozici:

SITE Manažer / Stavbyvedoucí

Co bude náplní Vaší práce?

  • Zajištění odborného a obchodně-ekonomického řízení zakázek
  • Jednání se subdodavateli, s projektanty a dalšími stranami
  • Dojednávání změn smluvních vztahů se zákazníky
  • Přejímat práce subdodavatelů a kontrola prací
  • Vedení kontrolních dnů stavby, záznamů do stavebního deníku a předávání dokončených zakázek zákazníkům
  • Zajištění plynulého chodu stavby tj. koordinace subdodavatelů a vlastních pracovníků na přidělených zakázkách
Požadavky

Co by jste na tuto pozici měli mít?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo stavební
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, MS Project)
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Schopnost řídit tým lidí

VÝHODOU

  • ČKAIT v oboru pozemní stavby
  • Zkušenosti s jednáním se zákazníky
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • 25 dnů dovolené + 4 dny dodatkového volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Roční bonusy ve výši 10% i více dle výnosů střediska

Nástup nejlépe IHNED nebo dle dohody.