STAVBYVEDOUCÍ| až 50 tis. Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-5-358227
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do zavedené a stabilní společnosti, sháníme posilu do týmu na pozici Stavbyvedoucí.

Co Vás bude na pozici STAVBYVEDOUCÍ čekat?

  • Samostatné, odborné a hospodárné řízení stavby, dohlížení na dodržování správných technologických postupů na stavbě
  • Plnění harmonogramu, průběh stavebních prací a jejich kvalita
  • Příprava podkladů pro fakturaci, změnová řízení s objednatelem a projektantem
  • kontrola plnění plánu stavby + vedení stavebního deníku
Požadavky

Požadavky na pozici STAVBYVEDOUCÍ:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou stavebního směru
  • 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Orientace v projektové dokumentaci a rozpočtech
  • Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Být aktivním řidičem/ řidičkou (sk.B)
  • Odolnost vůči stresu
Benefity
  • Služební automobil
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • školení a další vzdělávání