Stabilní BRIGÁDA ve výrobě - od 140 Kč/hod.!

Druh pozice
Brigáda
Mzda
140 Kč
Referenční číslo
3-18-370938
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme stabilní brigádu s pravidelným výdělkem!

Náplň práce:

  • jednoduchá montáž kabelů
  • vizuální kontrola komponentů
  • obsluha výrobních zařízení
  • balení výrobků

Lokalita: KUŘIM (pouze 20 minut od Brna)

Nutné dodržovat pravidelnost směn - 2 dny denní směny, 1 den volna, 2 dny noční směny a 3 dny volna, směny se střídají denní i noční, není možné výjimek.

Požadavky
  • plnoletost
  • nutnost pracovat na RANNÍCH (6:00-18:00) i NOČNÍCH (18:00-6:00) směnách
  • dodržování rozvrhu směn
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • spolehlivý a zodpovědný přístup
Benefity

Mzda 140 Kč/hod.+ PŘÍPLATKY:

  • příplatek za noc 14 Kč/hod
  • příplatek za víkend 14 Kč/hod
  • příplatek za svátek 140 Kč/hod

+ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - 2 000 Kč po 1. odpracovaném měsíci a dalších 8 000 Kč po 3 odpracovaných měsících!

DALŠÍ BENEFITY:

  • příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč
  • příspěvek na závodní stravování přímo v práci
  • stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo alespoň kontakt! Obratem se s Vámi telefonicky spojíme a probereme veškeré podrobnosti. :)