Specialista/specialistka údržby výroby

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-10-375617
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Domluvíte se německy a máte vyhlášku 50/78 Sb. min. paragraf 6? Hledám specialistu/-ku údržby výroby pro E-mobility.

Co pozice obnáší:

Provádění pravidelných porad s pracovníky

Koordinace procesu systému plánované údržby a preventivních kontrol strojů a zařízení

Vypracovávání pracovní instrukce

Zajištění přestavby výrobních linek

Zajištění zavádění nových upravovaných nebo přemísťovaných výrobních procesů

Vedení a řízení přidělených projektů

Plánování výrobních procesů a technologií používaných ve výrobě

Požadavky:

Požadavky

Min. SŠ vzdělání, obor elektro

Znalost NJ na komunikativní úrovni, AJ výhodou

Adekvátní praxe v oboru

Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou

Vyhláška 50/78 Sb. min. paragraf 6

Čtení a tvorba technické dokumentace

Dobré prezentační a organizační schopnosti

Časová flexibilita

Benefity
  • možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
  • práce v čisté automotive výrobě
  • týmové prostředí a prima kolegové
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. a 14. plat
  • individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
  • obědy za 22 – 27 Kč
  • odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
  • příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
  • příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
  • možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.