SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU | Brno

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
16-1-388594-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme více než 20 let dodavatelem kvalitních technologických zařízení z oblasti strojírenství. Chceme si držet spokojenost našich zákazníků a hledáme někoho, kdo bude odpovědný za správu jejich objednávek.

Přestože obchodujeme s technickým produktem, jsme čistě ženská parta a zakládáme si nejen na přívětivém kontaktu se zákazníkem, ale i příjemném prostředí v naší kanceláři. Rády ti se vším pomůžeme, aby se ti u nás líbilo a mohl/a jsi svoji práci dělat skvěle. Tak jestli tě baví administrativa, přidej se k nám do party. Těšíme se, až se potkáme v kanceláři, ale klidně i po práci u kávy.

V čem práce spočívá?

  • Příjem objednávek zákazníků a jejich zadávání do systému
  • Písemná komunikace s dodavateli
  • Zadávání faktur do systému
  • Administrativa spojená s dodáním zboží zákazníkovi
  • Práce v programu POHODA
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Schopnost práce na PC
  • AJ na úrovni B1 (stačí úroveň pro emailovou komunikaci)
  • Zkušenost práce v MS Office (Excel, Word)
  • Zkušenost práce v systému POHODA (či obdobném systému) výhodou
  • Zkušenost na administrativní pozici a s tvorbou objednávek vítána
  • Spolehlivost a pečlivost
Benefity
  • Firemní akce
  • Možnost profesního růstu
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní pojištění (1000 Kč/měs.)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office