SENIOR SUPPLIER QUALITY ENGINEER - PLZEŇ !!!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-18-379299
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako SENIOR SUPPLIER QUALITY ENGINEER budete mít na starost jednání s dodavateli a dodavatelskou kvalitu komplexně.

Hledáte novou a zajímavou pracovní výzvu?!

Náplň práce:

  • Řízení, vyhodnocování a zajišťování dodavatelské kvality
  • Vedení týmu dodavatelské kvality
  • Provádění a vyhodnocování auditů kvality u dodavatelů dle VDA 6.3
  • Rozvoj dodavatelů, technická revize dodavatelů v případě neuspokojivých výsledků nebo opakovaných problémů
  • Řešení reklamací, 8D reportů, definování akčních plánů ke zlepšení
  • Kkontrola plnění a efektivity přijatých nápravných opatření
  • Zajišťování a přezkoušení prvních vzorků a zabezpečení potřebné kvalitu těchto vzorků
  • Zajišťování vstupní kontroly sériových dílů a vyřešení případných odchylek
  • Prověřování a odsouhlasení strategii měření dílů u dodavatelů
  • Řízení procesů uvolnění nových dílů
Požadavky
  • Praxe v oblasti automotive kvality alespoň 5 let
  • znalost požadavků ISO 9001, IATF 16949, APQP, PPAP,FMEA, nástrojů řízení kvality
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenosti s vedením týmu
  • komunikační a organizační schopnosti
  • Zkušenosti s auditováním dodavatelů dle VDA 6.3
  • Zkušenosti s řešením reklamací a 8D reportů
  • Komunikativní AJ – slovem i písmem
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • dotované stravování
  • flexipasy
  • příspěvky na dopravu
  • profesní vzdělávání
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění