SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Referenční číslo
5-18-394105
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracujete v oblasti kvality? Domluvíte se anglicky nebo německy? Rozhodlii jste se, že je čas na změnu?

Tak pojďte pracovat do moderního prostředí s přátelským kolektivem na pozici SPECIALISTY ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Reprezentovat závod a působit jako operativní kontakt se zákazníkem.
  • Účastnit se auditu zákazníka a starat se o vyjasnění jeho požadavků.
  • Zajišťovat odstranění všech nedostatků ve spolupráci s odbornými útvary.
  • Sledovat realizaci a účinnost nápravných opatření týkajících se zákazníka.
  • Pravidelně navštěvovat výrobní závody zákazníků.
  • Řešit a analyzovat v rámci řešitelského týmu reklamace zákazníka.
Požadavky
  • SŠ, VŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ pro každodenní využití
  • praxe v automotive na obdobné pozici v kvalitě alespoň 2 roky
  • znalost MS Office
  • dobré vyjednávací schopnosti
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Obědy za 23 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonus za nekouření, za docházku
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.