SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ

Referenční číslo
4-14-370925
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás oblast HR, ale rádi byste se spíše zaměřili a specializovali na konkrétní oblast této problematiky? Máte zkušenosti a Vaším cílem je oblast vzdělávání? Pak naše nabídka míří právě na Vás!

Hledáme zkušeného SPECIALISTU VZDĚLÁVÁNÍ!

Náplň práce:

  • plánování, příprava a organizace vzdělávacích a rozvojových aktivit, včetně zodpovědnosti za celkový rozpočet
  • vyhodnocování efektivity programů, spolupráce na výběru dodavatelů rozvojových aktivit a spolupráce s nimi
  • projektové vedení stávajících a návrh nových rozvojových programů ve společnosti
  • spolupráce se zahraničními lokacemi v oblasti vzdělávání
Požadavky
  • SŠ, VŠ vzdělání
  • několikaleté zkušenosti v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců z nadnárodní společnosti
  • zkušenosti v oblasti zavádění rozvojových programů ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • komunikační znalost anglického jazyka
  • výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • samostatnost, silná osobnost
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • špičkové zázemí
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění