SPECIALISTA - VIRTUÁLNÍ ZPROVOZNĚNÍ | AŽ 65 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-388385-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chybí nám parťák do týmu zaměřeného na průmyslovou automatizaci.

Pokud máš znalosti z robotiky, PLC nebo Process Simulate, pak neváhej a ozvi se nám. Jde o zajímavou pozici:

SPECIALISTA - VIRTUÁLNÍ ZPROVOZNĚNÍ

Budeš zodpovědný za:

  • Plánuje a řídí realizace virtuálního zprovoznění robotizovaných výrobních linek v automobilovém průmyslu hlavně se zaměřením na projekty ve svařovnách.
  • Řídí přípravu buněk a potřebných vstupních dat.
  • Realizuje virtuální zprovoznění v Process Simulate.
  • Tvoří podrobné termínové plány realizace.
  • Koordinuje spolupráci jednotlivých profesí jako konstrukce, programátory robotů a PLC(SPS).
  • Zodpovídá za splnění cílů projektu.
  • Zodpovídá za dodržení milníků projektu.
Požadavky
  • Vzdělání se zaměřením na strojařinu, průmyslovou automatizaci a robotiku.
  • Základní znalost Process Simulate nebo robotiky nebo PLC(SPS).
  • Praxe je výhodou, ale vhodné i pro absolventa.
  • Německý jazyk nebo anglický jazyk.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota cestovat, flexibilnost, zodpovědnost, komunikativnost a vysoké pracovní nasazení.
Benefity

CO NA OPLÁTKU RÁDI NABÍDNEME MY:

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie, Prázdninový a Vánoční příspěvek
  • Příspěvek na stravování i výuku cizích jazyků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Přátelská firemní atmosféra v mladém kolektivu.
  • Práci na HPP, na dobu neurčitou