SPECIALISTA TESTOVÁNÍ - PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
9-18-388488
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické vzdělání , základní technickou orientaci ? Nechcete pracovat v automobilovém průmyslu ?

Přihlaste se! Nástup možný ihned :-)

  • Provádění zkoušek kovových materiálů
  • Obsluha zkušebních strojů pro testování materiálů zejména pro letecký průmysl
  • Provádění kalibrací zkušebních strojů
  • Vyhodnocování výsledků zkoušek
  • Příprava zkušebních zpráv
  • Práce ve zkušebnictví
Požadavky
  • SPŠ strojní nebo podobný obor
  • Základní orientace ve strojírenských oborech a materiálech
  • 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden)
  • Fyzická zdatnost
  • Příspěvek na stravování (100,-Kč/směna) plně hrazený zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dojíždění (2,-kč km/Plzeňská karta)
  • Týden dovolené navíc
  • Odborná školení
  • Měsíční odměny za výkon (500 Kč - 3.500 Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Čtvrtletní odměny
  • Smlouva na dobu určitou na 1 rok poté na dobu neurčitou