SPECIALISTA PROJEKTOVÉ KVALITY | 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
5-10-395197-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁME SPECIALISTU PROJEKTOVÉ KVALITY!

Máte zkušenosti na obdobné pozici v oblasti automotive?

Dorozumíte se anglicky?

V tom případě čtěte dál!

Co je náplní práce Specialisty projektové kvality:

  • Zastupuje odbor závodové kvality v jednáních s projektovým týmem
  • Vyžaduje, aby po kvalitativní stránce byl projekt připraven k předání na závod ve stavu odpovídajícím požadavkům GA a zákazníka
  • Přenáší na závod závěry z jednání k milníkům zákazníka a interních milníků projektového týmu, projektových porad a informace o reálném stavu projektu v předsériové fázi za kvalitativní část
  • Podílí se na tvorbě dokumentace kvality v rámci zavádění nových výrobkových projektů do sériové výroby (např. FMEA, kontrolní plán, plán vzorkování, seznam zvláštních znaků, kontrolní postupy, etalony závad, …)
  • Provádí audity výrobku před SOP
  • Řeší kvalitativní problémy v rámci projektu

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte a zašlete nám Vaše CV!

Požadavky
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Praxe v automotive na obdobné pozici min. 3 roky
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
  • Znalost IATF 16949, Formel Q, řízená dokumentace, výkresová dokumentace, PF, FMEA, PKŘ, SPC, znalost nástrojů k řešení interní a externí zmetkovitosti (8D, Ishikawa, 5Why, Pareto apod.)
  • Ochotu učit se nové věci, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, odolnost proti stresu
  • Vysoký stupeň zodpovědnosti
  • Řidičský průkaz
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Jednosměnné - pružná pracovní doba