SPECIALISTA PRODEJE S AJ (Fashion značky)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-23-397759
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš rád/a vyjímečné produkty a uměl by jsi jej dále prodat /dsitribuovat ? Chceš být součástí výborné party mladých lidí, kteří táhnout za jeden provaz ? Chceš prodávat / pomáhat distribuovat značkové produkty primárně fashion značky ? Domluvíš se opravdu dobře anglicky ??? Nejedná se o klasický prodej na prodejně.. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis...

Náplň práce:

  • kompetentní a profesionální služby zákazníkům
  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • kontrola produktů na webu, kontrola cen, kontrola vystavení na prodejnách
  • schůzky se zákazníky, listování zboží atd.
Požadavky
  • středoškolské /vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti v oblasti prodeje, poradenství vítány !
  • výbornou znalost angličtiny !
  • reprezentativní vystupování
  • flexibilita
Benefity
  • velmi zajímavé finannčí podmínky
  • příjemný kolektiv a neformální pracovní prostředí
  • občasné výjezdy za zákazníky mimo ČR
  • využití angličtiny na denní bázi