SPECIALISTA PRO SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ A STAVEBNÍ ARCHIV

Referenční číslo
12-5-388872
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE SPECIALISTA PRO SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ A STAVEBNÍ ARCHIV!

Náplň práce:

  • vyhledávání kolaudačních rozhodnutí nebo kolaudačních souhlasů
  • kompletní správa nad správním řízením
  • evidence stavební dokumentace v analogové i digitální formě dle zpracovatele projektové dokumentace
  • zajištění, organizace a koordinace činnosti digitálního archivu
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • zkušenosti s procesem kolaudace a správního řízení
  • znalost problematiky a legislativní podpory v oblasti správního řízení
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B
Benefity
  • mobilní telefon
  • benefitní program cafeterie
  • bezplatné parkovací stání v areálu společnosti