SPECIALISTA ODDĚLENÍ KVALITY - ADJUSTACE, Vestec

Plný úvazek
Mzda
34 000 Kč
Referenční číslo
13-4-367841
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vystudovanou vysokou školu chemického, farmaceutického nebo potravinářského směru a hledáte práci? Máte zkušenosti z adjustace a s kontrolou kvality?

Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce na pozici specialisty oddělení kvality je:

  • vzorkování a kontrola obalových materiálů (kontrola etiket, krabiček, příbalových informací apod.)
  • kontrola výrobního procesu - balení (kontrola správnosti obalů použitých při balení, kontrola správnosti dotiskovaných údajů apod.)
  • práce s dokumentací (tvorba a kontrola atestů, spolupráce při tvorbě standardních operačních postupů apod.)
  • spolupráce při zlepšování systému jakosti

Mzda: 34 000 Kč

Nástup: dohodou

Směny: pondělí - pátek

Lokalita: Vestec

Požadavky
  • VŠ vzdělání chemického/farmaceutického/potravinářského směru
  • zkušenosti s kontrolou kvality
  • zkušenosti v oblasti farmacie, práce v režimu SVP (GMP) - výhodou
  • zkušenost se systémy Oracle, LIMS, Trackwise - výhodou
  • řidičský průkaz skupina B
Benefity
  • Stravenky, levnější stravování v kantýně
  • 37,5 hodin týdně – výrobní firma
  • Firemní volno – akce kdy tam musí zaměstnanci být ale napracují
  • 2x ředitelské volno
  • 3 sick days
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Flexi pass