SPECIALISTA NÁSTROJŮ | OKR. HAVL.BROD

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-18-398771
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený nástrojař? Máš zkušenosti s vedením týmu lidí? Umíš to s počítačem a znáš dobře řezné nástroje?

Pro naší nadnárodní společnost hledáme šikovného kolegu na pozici SPECIALISTA NÁSTROJŮ.

Jsi to ty? Ano?

Tak čti dál.

Tvým úkolem bude:

  • sledování životnosti nástrojů, testování nástrojů, vývoj nových nástrojů, optimalizaci nákladů na nástroje, komunikaci s dodavateli
  • Organizace směn a plnění výrobních cílů brusírny: objem, kvalita, efektivita
  • Zaměstnance, bezpečnost a kvalitu
  • Vytváření bezpečného pracovního prostředí
  • Nábor zaměstnanců v spolupráci s manažerem výroby
  • Zaučení, školení a rozvoj zaměstnanců
  • Manažerské úkoly jako hodnocení, schvalování, disciplinární řízení
Požadavky
  • Středoškolské vzdělání, nebo vyučen v oboru obrábění s praxí
  • Dobrá znalost řezných nástrojů
  • Vedení a koučování týmu
  • Technické myšlení
  • Dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • Český jazyk – rodilý mluvčí
  • angličtina – pro komunikaci mailem i telefonicky
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a pololetní bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafeterie 1200 Kč měsíčně
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč