SPECIALISTA LOGISTIKY | TEPLICKO

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-21-378521
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho 6 členného týmu v automotive společnosti rádi přivítáme neohroženou posilu, která je otevřena výzvám. U nás to totiž rozhodně není jen o nudné administrativě, někdy je to doslova boj. Každopádně, náš tým je Vám vždy připraven podat pomocnou ruku. Přijdete se přesvědčit? :-)

Náplň práce:

  • nákup a forecasting klíčového materiálu do výroby
  • sledování limitních stavů
  • urgence dodavatelských termínů
  • spolupráce s ostatními odděleními v Čechách i zahraničí
  • odpovědnost za optimalizaci skladových zásob a položek bez pohybu
Požadavky

Ve výsledku na vzdělání ani předchozích zkušenostech až tak nezáleží, pokud splňujete podmínky níže:

  • schopnost bezproblémové komunikace v AJ slovem i písmem (každodenní využití)
  • pokročilá znalost MS EXCEL a MS OUTLOOK (budeme i testovat)
  • schopnost práce pod tlakem, řešit problémy a změny
  • osobnost s drivem, trpělivostí, a velkou pečlivostí

!Ovšem, pokud splňujete všechna zadaná kritéria a navíc máte i předchozí zkušenosti či vzdělání se zaměřením na logistiku, znamená to pro Vás velkou výhodu!

Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • 13. plat
  • náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • zajímavé firemní akce