Specialista logistiky pro zákazníky

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-21-396632-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v zákaznickém servisu a v řešení logistiky?

Hledáte dynamickou pracovní pozici a vyhovuje Vám mít možnost neustále se učit nové věci a posouvat se dál? Chcete pracovat pro špičkovou společnost mezinárodního charakteru?

Na této pozici můžete očekávat:

  • Koordinaci dodávek k zákazníkovi pro zajištění včasného dodání zboží
  • Jednání se zákazníkem, zejména k vyjasnění požadavků ze strany zákazníka
  • Komunikaci s výrobním oddělením a ostatními odděleními za účelem koordinace plánu výroby
  • Včasné řešení vzniklých problémů
  • Komunikaci s dopravcem pro zajištění dostupnosti kamionů
  • Dlouhodobé hodnocení a plánování vytížení nákladních vozidel a výrobních kapacit
Požadavky
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti logistiky či zákaznického servisu
  • Zkušenost z výrobní společnosti
  • Zkušenosti v automotive velkou výhodou
  • Pokročilá znalost MS office Excel
  • Znalost anglického jazyka nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
  • Flexipass - 400 Kč/měs.
  • Obědy zdarma
  • Služební notebook a telefon
  • Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Firemní akce
  • Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky
  • Možnost kariérního růstu