SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ|až 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-15-382442
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se v technologiích? Domluvíte se anglicky? Chcete být součástí zajímavých projektů, učit se nové věci, ale zároveň i předat své vědomosti a zkušenosti kolegům? Potom pro Vás mám nabídku SPECIALISTY KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ.

Jako SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ budete mít na starost:

  • Zavádění kamerových kontrol
  • Posílení autonomie výrobních procesů
  • Školení kolegů o funkčnosti kamerových systémů
  • Zvýšení efektivity a kvality výroby
  • Komunikaci s centrálním týmem a ostatními závody
Požadavky
  • 2 roky zkušeností minimálně s kamerovými systémy (Keyence, Omron, Cognex, Sick)
  • VŠ/SŠ technického směru
  • Angličtina na pokročilé úrovni (zahraniční projekty)
  • Schopnost prezentovat a předávat své zkušenosti dál
  • Dřívější zkušenost s robotikou vítána
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu
  • Stravování na pracovišti/Stravenky
  • Příjemné prostředí a dobrý kolektiv