Specialista/-ka zákaznické kvality

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-18-388519-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi v oblasti kvality výrobní společnosti? Hledáme kandidáty/-ky se zkušeností s komunikací se zákazníky, případně také dodavateli.

Budeš řešit požadavky zákazníka z hlediska kvality výroby a zároveň s ním udržovat dobré obchodní vztahy.

Denně budeš využívat anglický jazyk a starat se o analýzu indikátorů kvality, řešit reklamace a s tím související nápravná a preventivní opatření.V neposlední řadě budeš zodpovědný také za reporting.

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření (výhodou elektro vzdělání)
  • Pokročilá znalost AJ pro denní komunikaci písemnou i ústní formou
  • Zkušenost ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • Znalosti nástrojů kvality (FMEA, 8D, PDCA)
  • Prozákaznický přístup
  • Porkočilá znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
  • Jazykové kurzy a motivační školení
  • Školení potřebná k výkonu práce
  • Dotované stravování/stravenky