SPECIALISTA JAKOSTI ( IT OBLAST)

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-18-382702
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro přední českou farmaceutickou společnost hledáme SPECIALISTU JAKOSTI SE ZAMĚŘENÍM NA IT OBLAST. Pokud byste rádi zkonbinovali znalosti z oblasti kvality a IT tak tato pozice je právě pro Vás.

Náplní práce:

  • Příprava dokumentace spojené s validací počítačového systému ve farmaceutickém prostředí, jakými jsou uživatelské požadavky, analýza rizik, validační plán, IQ, OQ, PQ a validační zpráva, traceability matrix
  • Zajišťování shody počítačového systému s legislativou a požadavky Data Integrity v průběhu celého životního cyklu počítačového záznamu.
  • Správa vybraných systémů (správa uživatelů, komunikace se subject matter experty, správa změn a incidentů)
  • Aktualizace dokumentace již běžících systémů (Administrace systému, hodnocení systému, a další)
  • Podpora podnikových procesů a poskytování odborných rad v oblasti počítačových systémů
  • Úzká spolupráce s oddělením QA na auditech PC systémů a externích auditech
  • Zjišťování aktuálních legislativních požadavků spojených s provozem počítačového systému a aktualizace firemní předpisové dokumentace spojené s počítačovými systémy
  • Příprava ročních hodnocení počítačových systémů ve firmě
  • Komunikace s dodavateli při řešení incidentů, přípravě update/upgrade, nebo při řešení nových projektů
Požadavky
  • Orientace v problematice GMP (VYR 32)
  • Zkušenosti s problematikou Data Integrity,
  • Znalost a schopnost aplikovat v praxi GAMP5
  • Znalosti EU a US legislativy (CFR 21 part 11, Annex 11) a dalších (MHRA, …)
  • Praktické zkušenosti s validací počítačových systémů ve farmaceutickém průmyslu (od přípravy uživatelské specifikace, přes analýzu rizik až po validační zprávu)
  • Praktické znalosti v oblasti kontroly a jištění jakosti, či farmaceutické výroby
  • Zkušenosti se softwary typu ERP, LIMS
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Hrazené certifikáty
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy