SPECIALISTA INVESTIC - PLZEŇ !!!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-3-382558
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi se pohybujete v oblasti financí - obchodu ? Chcete mít jistou zaměstnaneckého poměru u jedné z nejlepších a nejsilnějčích firem na trhu ? Zašlete mně Váš životopis a po telefonu probereme detaily !

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Poskytování podporu bankovním poradcům v oblasti depozitních, investičních a pojistných produktů
  • Motivování a následná podpora ostatních poradcům ve zlepšování odborných prodejních dovedností
  • Zodpovědnost za odborný a profesní rozvoj týmu
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost bankovních produktů a služeb (primárně depozitní a investiční produkty)
  • Dobrý ekonomický přehled
  • Velmi dobré prezentační a vyjednávací dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 Sick days
  • Stravenky
  • Flexi passy
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Školení, certifikace
  • Možnost občasné práce z domova
  • Sleva na bankovní produkty
  • Další zaměstnanecké benefity...