SPECIALISTA BOZP a ŽP

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
8-10-400379-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Plánování a provádění auditů ŽP
  • Vedení odpovídající dokumentace o bezpečnosti práce a ochraně ŽP
  • Vyhodnocování rizik zaměstnanců a strojních předpisů
  • Provádění školení
  • Sestavování a testování zkušebních plánů a pracovně-zkušební návody
  • Měření v oblasti bezpečnosti práce a ochrany ŽP
  • Řízení odpadové hospodářství
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Znalost legislativních předpisů a norem v oblasti BOZP a PO (prioritně bezpečnost), orientace v zákonech a normách BOZP
  • OZO v oblasti BOZP
  • Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, flexibilitu
  • Komunikace v AJ nebo NJ
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • Práci ve společnosti s mezinárodním zázemím
  • Dovolená 25 dní v roce
  • 37,5 hodinový fond
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce