SPECIALISTA BOZP, PO A ŽP | ČESKOKRUMLOVSKO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-396718
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

V našem týmu máme volné místo pro nového kolegu/kolegyni! Můžeš to být právě ty, pokud máš alespoň krátkou předchozí zkušenost v oblasti BEZPEČNOSTI PRÁCE, POŽÁRNÍ OCHRANY ČI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ.

Na pozici SPECIALISTY BOZP, PO A ŽP tě bude čekat:

  • zabezpečování úkolů v oblasti ŽP dle platné legislativy (odpadové hospodářství, ochrana ovzduší a vodního hospodářství, chemické látky, ...)
  • zodpovědnost za ochranné pracovní pomůcky
  • úzká spolupráce s externími dodavateli služeb
  • spolupráce na interních auditech (BOZP, ISO)
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilejší znalost AJ či NJ
  • alespoň 1 rok praxe v oblasti BOZP/ŽP
  • znalost balíčku MS Office
  • pečlivost, spolehlivost
Benefity

5 týdnů dovolené

finanční bonusy a prémie

stravování ve firmě zdarma

příspěvek na dojíždění

příspěvek na penzijní a životní pojištění

příspěvek na sport a kulturu

prémie na dovolenou a vánoce

příspěvek na životní pojištění

příspěvek na jazykové kurzy

příspěvek na školení a kurzy

příspěvek k životnímu jubileu

věrnostní příspěvek za odpracovaná léta u firmy

finanční podpora při dlouhodobé nemoci