SPECIALISTA BOZP A PO | služební auto

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-10-365056
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Bezpečnost práce a požární ochrana je Vaše parketa? Jste rádi pánem svého času a chcete působit jako externí specialista pro naše klienty v Praze? Tak hledáme právě Vás - pošlete nám svůj životopis.

Česká společnost a jednička na trhu v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce hledá do svého týmu zkušené a spolehlivé specialisty v oblasti BOZP a PO.

Náplň práce:

  • servis klientům v oblasti BOZP a PO
  • rozvoj a poradenství v širokém týmu specialistů
  • zajištění kompletního outsourcingu služeb pro významné společnosti
  • cestování v přidělené části Prahy
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • pracovní zkušenosti v oblasti BOZP a PO
  • OZO v PO, č. 133/1985 Sb. podmínkou
  • OZO v BOZP, č. 309/2006 Sb. podmínkou
  • dobré organizační schopnosti
  • ochota cestovat v přiděleném regionu
  • ŘP sk. B, aktivně
Benefity
  • mzda dle předchozích zkušeností a schopností
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • auto i pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • odborné vzdělávání