Specialista BOZP a PO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-10-348586
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste odborně způsobilou osobou dle 309/2006 Sb. a 133/1985 Sb.? Domluvíte se anglicky? Pak nám pošlete svůj životopis!

SPECIALISTA BOZP A PO

Náplň práce:

  • Údržba, řízení a kontrola systému BOZP a PO
  • Zlepšování v souladu s principy automotive
  • Spolupráce při vyhledávání rizik a jejich hodnocení
  • Zodpovědnost za zpracování dokumentace
  • Zpracovávání podkladů a informací pro vedení společnosti
  • Roční hodnocení systému BOZP
  • Zastupování společnosti při jednání s orgány státní správy
Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Angličtina na úrovni B1 podmínkou
  • Alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Odborná způsobilost v prevenci rizik dle zák.č.309/2006 Sb.
  • Odborná způsobilost v požární ochraně dle zák.č.133/1985 Sb.
  • Dobrá uživatelská znalost práce s MS Office
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • Finanční bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování