SPECIALISTA AUTOMATIZACE nebo ELEKTROTECHNIKY

Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-9-383156-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zaměřuješ se na řídicí technologie?

Máš už za sebou praxi, nebo teprve dokončuješ výšku v oboru automatizace, elektrotechnika?

Domluvíš se anglicky?

Ozvi se! Dám ti vědět o pracovní pozici, jaká nemá na Budějovicku obdoby.

V rámci své práce budeš:

  • Poskytovat podporu při provozu a údržbě automatizovaného systému řízení
  • Pomáhat při řešení problémů
  • Provádět pravidelnou diagnostickou analýzu systémů a podporovat program podpory postižených systémů
  • Podporovat testování systému a změn konfigurace
  • Podílet na vývoji řídicích systémů a na modernizačních projektech

Zajištujeme super tým a práci na zahraničních projektech.

ABSLOVENTI VITÁNÍ! I vy můžete počítat s velmi atraktivní mzdou!

Požadavky
  • VŠ vzdělání se zaměřením na automatizaci, elektrotechniku NUTNÉ
  • AJ minimálně na úrovni B2 (práce s dokumentaci, komunikace se zahraničími kolegy)
Benefity
  • luxusní mzda i pro absolventa
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolená
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • penzijní připojištění
  • možnost částečného home office
  • hrazené kurzy AJ, výuka v pracovní době
  • zahraniční služební cesty
  • super pracovní kolektiv