SPECIALISTA 3D MĚŘENÍ | ÚPLNĚ NOVÁ POZICE!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-391924-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Buď u zrodu NOVÉ PRACOVNÍ POZICE! Do testovací kanceláře hledáme kolegu/kolegyni, který/á se stane SPECIALISTOU 3D MĚŘENÍ! Jsi technický typ? Máš rád/a přesnost? Přidej se k nám, tady dostaneš prostor se realizovat. A to i když nemáš praxi!

Přivezeme nový pracovní stroj, na kterém budeš:

  • Tvořit měřící programy (jedná se o pěti osý stroj)
  • Kalibrovat, pracovat s měřidly
  • Provádět měření plastových dílů
  • Komunikovat s kolegy pracovní postupy a mnoho dalšího! :)

Jedná se sice o novou pozici, ale neboj se, čeká Tě tým kolegů, kteří Ti se vším pomůžou, zaučí Tě. Pozice je vhodná i pro absolventy! :)

Požadavky
  • SŠ/VŠ strojírenského, technického zaměření
  • AJ alespoň písemnou formou
  • Samostatnost, pečlivost
  • Ideálně zkušenost s 3D měřením
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy ve formě 13. mzdy
  • Flexibilní pracovní doba, home-office
  • Cafeteria
  • Příspěvek na dopravu, na stravování