Specialist HS&E/Specialist BOZP a PO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-25-357613
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co Vás čeká:

Oblast BOZP a PO, zahrnuje: tvorbu aktualizaci dokumentace v oblasti BOZP a PO

Vyhledávání a prevence rizik, systém poskytování osobních ochranných pracovních prostředků, aktualizace kategorizace prací a vedení veškeré dokumentace včetně zajišťování měření rizikových pracovišŤ

Sledování změn v legislativě ve vztahu k BOZP a PO a implementace těchto změn do vnitřních předpisů a do praxe

Provádění pravidelných kontrol všech pracovišť, prověrek BOZP, auditů a jejich následné vyhodnocení

Provádění zákonných školení v oblasti BOZP a PO u zaměstnanců i externích dodavatelů

Kontrola pracovišť, strojů a zařízení z hlediska BOZP

Provádění preventivních požárních hlídek včetně vedení požární knihy

Kontrola provádění revizí věcných prostředků PO a požárně bezpečnostních zařízení a dalších techických zařízení v oblasti PO

Zajisťování ergonomie pracovišť ve spolupráci s odd. Engineeringu

Jednání s orgány státní správy a poskytovateli pracovně-lékařských služeb

Řešení pracovních úrazů, navrhování nápravných opatření

Pravidelný reporting zejména v oblasti vývoje úrazovosti, vyhodnocování cílů, pravidelná roční zpráva BOZP

Koordinace aktivit ohledně odpadového hospodářství

Zajišťovat uplatňování předpisů a ustanovení v podmínkách společnosti v oblasti životního prostředí

Pravidelná evidence odpadů

Kontrola z pohledu nakládání s odpady

Komunikace s dodavatelem v oblasti nakládání a třídění odpadů

Požadavky

Odborná způsobilost v oblasti BOZP

SŠ /VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti práce výhodou

Praxe na stejné nebo obdobné pozici alespoň 5 let

Znalost legislativy a normy v oblasti odpadového hospodářství a ekologie / ŽP (standardy ISO 50001 a 14001)

Orientace v technické dokumentaci,

Dobré komunikační znalosti

Proaktivní řešení problému na pracovišti z pohledu BOZP+PO

Výborné organizační schopnosti

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti