Software engineer / Node.js / React

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
2-16-375598
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi software engineer s pár lety praxe? Skvělé! Hledáme tě - budeš vyvíjet portfolio interních produktů IT Services. Tvým úkolem bude vytvářet vysoce kvalitní, inovativní a plně funkční software, který odpovídá standardům kódování a navrženému technickému designu. Jedná se zejména o návrh a vývoj webových aplikací.

Co na této pozici bude Tvou denní činností?

  • Návrh, vývoj a údržba webových aplikací
  • OOP v Javascriptu (React, Node.js)
  • Kontrola vytvořeného kódu, následné úpravy
  • Implementace nových řešení
  • Testování dokončených fází projektu s polečně s týmem testerů
  • Komunikace napříč týmem jak v České republice tak v zahraničí
  • Řešení incidentů spojených s ´´laděním,, databáze
Požadavky

Co na této pozici využiješ?

  • Passion for React, Node, JavaScript features (ES5,6, x ... standards), JQuery, Bootstrap
  • Znalost databáze - SQL
  • Angličtinu - denní využití
  • Zkušenosti se souvisejícími technologiemi, jako je Linux, REST, SOAP a další
  • Schopnost navrhovat řešení zejména snahou předvídat funkční potřeby

Co se u nás můžeš naučit?

  • Další programovací jazyky - Python, C#, Java
  • Principy agilní metodiky, DevOps, Continuous Delivery, Business-Driven Development a další
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Služební automobil
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy
  • SMLOUVA na dobu NEURČITOU