Snadná brigáda ve výrobě do konce roku až 150Kč/hod

Druh pozice
Brigáda
Mzda
120 - 150 Kč
Referenční číslo
3-18-360700
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete si přivydělat ve výrobě? Tak pojďte k nám!

Brigáda je na jednosměnný provoz od 6.20 do 15.00 + případné občasné přesčasy.

Vaší náplní práce bude:

  • jednoduchá kompletace výrobků - počítačových serverů
  • testování, kontrola a balení počítačových serverů
  • výpomoc stálým zaměstnancům

Brigáda je ideální např. pro studenty VŠ jako přivýdělek. Upředňostňujeme brigádníky, kteří mohou chodit co nejvíce směn do konce roku.

Nástup ihned

Požadavky
  • schopnost pracovat na základě zadaných úkolů
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost

Možnost odpracovat co nejvíce směn, dle toho je i rozdělena mzda

Benefity
  • Získání praxe