ŠKOLITEL SERVISNÍCH TECHNIKŮ | STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-18-348042
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro tradiční strojírenskou firmu na Kladensku hledáme perspektivního ŠKOLITELE SERVISNÍCH TECHNIKŮ:

Zaučení probíhá přibližně 6 měsíců, po tuto dobu budete jezdit na servis s kolegy, abyste se mohli všemu naučit, následně si rozšíříte i teoretické znalosti a budete moci školit kolegy na servisních pozicích.

  • samostatná a zodpovědná montáž, oprava a údržba techniky
  • instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
  • po zaučení přeškolení na pokročilou elektroniku (Frekvenční měniče, Profibus DP, PLC S7, Smart Electrics 4.0…)
  • poté školící činnost
Požadavky
  • minimálně vyučen v oboru elektrikář, elektromechanik, vyšší vzdělání vítáno
  • zkušenosti z oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk. E,B
  • technická znalost angličtiny a komunikace v angličtině
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10 m)
  • zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6
  • samostatnost, pečlivost
Benefity
  • roční odměna a vánoční bonus
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podnikové jazykové kurzy
  • odměny při pracovních a životních výročích