SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
12-21-384098
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • organizace naskladňování, vyskladňování zboží v chladírenském skladu (0 – 6°C): udržování přehledného uložení zboží a materiálu, spoluúčast při inventurách, porovnávání s daty v SAPu
  • příjem a výdej zboží: fyzický příjem (denní řízení VZV) – odpovědnost za stav zboží a množství, evidenční příjem – do SAPu – odsouhlasování příjmů podle objednávek, vychystávání zboží na expedice
  • udržování pořádku v chladírenském skladu: denní úklidové práce
  • příjem a výdej palet: třídění a uskladňování vrácených palet, jejich evidence
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici
  • osvědčení na řízení VZV + praxe s VZV
  • min. základní znalost MS Office: zejména Outlook
  • zkušenost s vjezdovými regály výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • znalost nějakého IS, SAP výhodou
Benefity
  • prvotní zaškolení
  • zajímavé mzdové ohodnocení s individuální variabilní složkou
  • balíček dalších firemních benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, aj.