SKLADNÍK | 2 SMĚNY | LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
11-10-394014-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vlastníte platný průkaz VZV? Máte za sebou již nějakou praxi ve výrobní společnosti. Výborně! Do přátelského kolektivu hledáme manuálně zručného a fyzicky zdatného kolegu/kolegyni na pozici SKLADNÍK.

Co budete mít na pozici SKLADNÍK na starosti?

  • přeprava zboží a materiálu v areálu společnosti
  • provádění nakládek a vykládek
  • naskladňování zboží a materiálu a jejich značení
  • práce se skenerem
Požadavky
  • střední odborné vzdělání s vyučením
  • oprávnění k řízení VZV
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, spolehlivost
Benefity
  • 25 dnů dovolené ročně
  • bonusy/odměny
  • zkrácená pracovní směna na 7,5 hodiny
  • dvousměnný provoz + přípatek za odpolední směnu
  • klidné pracovní prostředí
  • stabilní společnost s tradiční výrobou v regionu
  • stravenky
  • flexipassy
  • příspěvek na sportovní a kulturní akce
  • příspěvek na penzijní pojištění