SITE ENGINEER | až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-10-395068
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi cestujete (ČR i zahraničí)?

Domluvíte se anglicky slovem i písmem?

Máte strojní nebo elektro vzdělání?

Pak hledám právě Vás!

  • zodpovědnost za realizaci zakázek u koncových zákazníků, a to převážně v zahraničí (cesty do zahraničí se plánují dlouho dopředu, Evropa, Asie,..)
  • jedná se o supervize montáží a uvádění do provozu linek v oblasti dopravy a dávkování alternativních paliv
  • supervize, řízení a koordinace montáží a uvádění do provozu technologických celků i jednotlivých zařízení
  • analýzy stavu již nainstalovaných zařízení u zákazníků
  • jednání se zákazníky i subdodavateli
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti – Project management, výzkum a - vývoj, výroba (při optimalizaci produktů a služeb)
  • reporting pro vedení společnosti
Požadavky
  • VŠ/SŠ strojní nebo elektro
  • předchozí zkušenosti ve strojírenství nebo stavebnictví vítány
  • schopnost zodpovědného a samostatného rozhodování
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem, min. úroveň B2)
  • znalost CAD, MS Office
  • ochota cestovat v ČR i zahraničí (cca 50 - 70% pracovního času na cestách)
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
Benefity
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • týden placené dovolené navíc (5 týdnů placené dovolené)
  • roční finanční bonus
  • benefit karta
  • stravenky 100 Kč/den
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasného home office (50% kancelář/50% home office)
  • lokalita pracoviště: Praha 6
  • vzdělávací kurzy
  • jazykové kurzy
  • mobil, notebook
  • bezproblémové parkování
  • příspěvek na penzijní pojištění až 2000 Kč/měs.