SERVISNÍ TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ | ÚSTECKÝ KRAJ | SLUŽEBNÍ VŮZ

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
8-10-400467-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se servisem chladících zažízení? Chcete být pánem svého času a mít služebním automobil? Pak pošlete svůj životopis!!!

Nejčastěji budete přímo u zákazníka nebo budete pracovat z domova a váš rajón bude Ústecký kraj.

Náplň práce:

  • Komunikace s významnými obchodními řetězci
  • Zajišťování optimálního nastavení a seřízení chladících zařízení
  • Diagnostika případných poruch a jejich vyřešení
  • Včasné hlášení o provedené práci a zpracovávání podkladů k této práci
Požadavky
  • SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50 § 6 (nově platné oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Zkušenosti s chladícími zařízeními
  • Časová flexibilita
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
Benefity

5 týdnů dovolené

Po zkušební době možnost navýšení mzdy do 10 %

Bonus až 5 % za modernizaci u zákazníka vyplácenou kvartálně

10 000 ročně na flexipass

3 dny osobního volna

Penzijní pojištění do 3 %

Životní a úrazové pojištění

Diety 120 Kč/den plně hrazeno zaměstnavatelem

Mobil a notebook

Bonus za doporučení zaměstnance - 44 000 CZK