SERVISNÍ TECHNIK | JEŘÁBOVÁ TECHNIKA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-10-398953
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zapálení do těžké techniky a máte předchozí zkušenost se servisem strojů?

Vlastníte vyhlášku 50 § 6?

Pak neváhejte a ozvěte se nám!

Otevíráme pozici SERVISNÍHO TECHNIKA pro MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ..

Pokud bydlíte v Ostravě a blízkém okolí, tak budete mít klienty v okolí 40 km od místa bydliště.

Za každý výjezd i držení pohotovosti jsou zajímavé příplatky. Navíc budete mít k dispozici firemní automobil, notebook a iPhone.

Vaše náplň práce bude:

  • samostatná a zodpovědná montáž, údržba a oprava jeřábové techniky
  • instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
  • kontrola opotřebení dílů a jejich případná výměna
  • diagnostika poruch
Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti z oboru velkou výhodou
  • zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10 m)
  • řidičský průkaz sk. B
  • pohotovost 1x za 6 týdnů - možný výjezd k nenadálé poruše
  • samostatnost, pečlivost
Benefity
  • roční odměna a vánoční bonus
  • odměna za držení pohotovosti i za výjezd k opravě
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • výjezd k zákazníkovi přímo z místa bydliště
  • firemní notebook, iPhone i auto
  • podnikové jazykové kurzy