Servisní technik | elektrotechnika

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-10-386576
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká tě možnost pracovně cestovat a být v kontaktu s lidmi z různých kultur světa? Pohybuješ se v oboru elektrotechniky a automatizace? Komunikace v angličtině ti nedělá problém?

Trefili jsme se ti do noty? Tak nám pošli svůj životopis!

Jsme mezinárodní společnost s výrobním závodem v Brně, která působí v oblasti automatizace a průmyslové výroby. Aktuálně chceme rozšířit náš tým o novou posilu na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA.

Co bude tvořit tvou pracovní náplň?

  • servis vyráběných a dodávaných zařízení v rámci celého světa (pravidelná roční údržba či výměna náhradních dílů)
  • diagnostika problému a jeho odstranění
  • školení operátorů
  • vypracování servisních zpráv
  • přímá komunikace se zákazníkem, v případě problému budeš navrhovat ideální řešení
  • případný dohled nad instalací dodaného zařízení
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti automatizace, elektrotechniky
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni - komunikace se zahraničními partnery, čtení technické dokumentace
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §5
  • Ochota cestovat po celém světě (80 % pracovní náplně)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenost s automatizačními procesy nebo programovacími jazyky PLC jsou výhodou
Benefity
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce z domu
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Multisport/Benefit karta
  • Vzdělávací kurzy