SERVISNÍ TECHNIK | AŽ 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-396693-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš platnou vyhlášku 50 § 6 a montérky jsou tvojí uniformou?

Pak hledáme právě TEBE!

Co bude Tvojí náplní práce?

  • Poskytování údržbového, legislativního a havarijního servisu na našich plnících stanicích v regionu Čechy nebo Morava
  • Sestavování elektrických systémů při výrobě/kompletaci nové technologie (stanice), připojení elektroinstalace dle výkresové dokumentace, funkční zkoušky elektrických prvků
  • Montáž a demontáž a opravy rozvodů plynu, kompresorů, plynových zásobníků, čerpadel, výdejních zařízení a ostatních zařízení
  • Výpomoc při instalačních pracích na stavbách a dodavatelských akcích společnosti, včetně umísťování a osazování a kotveních zásobníků, kompaktních plnicích stanic a jiných technologií
  • Příprava materiálů na akce, včetně zajištění (nákupu) materiálu v určeném rozsahu
  • Údržba a úklid stanic
Požadavky

A co by si měl splňovat?

  • minimálně 2-3 zkušeností na obdobné pozici
  • vyhláška 50 § 6 je podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B - aktívní řidič
  • ochota cestovat
Benefity
  • příplatky za pohotovost
  • stravenky
  • dovolená navíc
  • sick days
  • další vzdělávání
  • zodpovědná a různorodá práce
  • přátelský kolektiv a pracovní zázemí