SERVISÁCI POZOR! POZICE PRO VÁS | AŽ 35 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-10-386450
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ZIMNÍ SERVIS A ÚDRŽBA je potřeba nejen na silnicích a vozidlech, ale i na strojních zařízeních!

I ve výrobních společnostech je potřeba nejen opravovat, ale i servisovat a instalovat nové stroje! Do menší firmy na Jihlavsku obsazujeme pozici SERVISNÍHO TECHNIKA! Jsi komunikativní, máš zkušenosti s obdobnou pozici a jsi tak trochu cestovatel/ka?

Pokud ano, tak jsi náš člověk. Budeš mít na starosti servisní výjezdy, vyřizování technické podpory a prodej náhradních dílů. Záruční a pozáruční opravy budou také Tvou starostí, stejně jako vyřizování reklamací. Připrav se na občasné služební cesty a komunikaci v angličtině!

Pokud jsi technicky zdatný/á, ovládáš práci na PC, myšleno Word, Excel, Outlook.. a ještě tak trochu AutoCad, tak nám pošli svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (výhodou obor elektro, strojírenství)
  • AJ na úrovni alespoň B1
  • Praxe na obdobné pozici
Benefity
  • 5 týdnů dovolené (po 1. roce zaměstnání)
  • Služební telefon, notebook
  • Služební automobil (po zaučení)
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 1. roce zaměstnání)