SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE +10000 Kč navíc

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-10-372732
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PRACUJETE V PLASTAŘINĚ?

SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UNAVUJÍ VÁS 12TKY?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Pro mezinárodní společnost v Hranicích hledáme schopného kandidáta na pozici:

SEŘIZOVAČ PRO VSTŘIKOLISY

10000 Kč náborový příspěvek

Náplň práce:

  • seřízení vstřikolisů, rozjetí do výroby
  • údržba forem během výroby
  • diagnostika a řešení závad
  • zajištění plynulého chodu strojů
  • a vše okolo
Požadavky
  • praxe se seřízením vstřikolisů nebo vyfukovacích lisů velmi vhodná
  • nepohrdneme ani zkušeným mechanikem nebo údržbářem, který by se tento obor nebál naučit
  • znalosti s PLC stroji
  • samostatnost (nepožadujeme ihned, až po zaučení)

Nástupní mzda dle zkušeností a domluvy (v rozmezí cca 28 - 30000,- Kč)

Dovolená 5 týdnů

Stravenky

Příspěvek na dojíždění od 10 km (např.Přerováci mají 1700 Kč/měs.)

Možnost se naučit řemeslo

možnost postupu na vyšší pozici +navýšení mzdy

a všemožné příspěvky které se dávají

Smlouva lze na dobu neurčitou přímo do kmene.