SEŘIZOVAČ - ÚDRŽBÁŘ, od 38 000 Kč, Jesenice

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 41 000 Kč
Referenční číslo
13-10-367840
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěli byste pracovat v oddělení údržby? Rádi byste si našli práci bez nočních směn?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Vaší hlavní náplní práce bude údržba, seřizování a servis linek pro balení léčivých přípravků.

Lokalita: Jesenice u Prahy

Nástup: ihned

Mzda: nástup 38 000 Kč + příplatky za odpolední směnu 40 Kč/hodina (cca14 dní v měsíci)

Směny: dvousměnný provoz (po - pá 6:30 - 14:30; 14:00 - 22:00)

Smlouva: na dobu neurčitou

Požadavky
  • Vyučen v oboru "Elektromechanik" nebo "Mechanik elektronik se zaměřením na spotřební elektroniku" příp. oboru velmi blízkém
  • Praxe na plnicích a balicích strojích pro farmaceutickou, chemickou nebo potravinářskou výrobu je výhodou
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Praxe s prací v čistých prostorách výhodou
Benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stravenky 100 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Roční bonus v průměru ve výši jednoho Vašeho platu
  • Penzijní připojištění
  • Životní kapitálové pojištění
  • Příspěvek na sport a kulturu