Senior Recruitment Consultant - International clients

Referenční číslo
20-14-369343
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší divize Business services hledáme zkušeného člověka z prostředí náboru, kterého láká mezinárodní pracovní prostředí a který by rád zastřešil kompletní náborové projekty u našich klientů.

Pobočka Business Services se zaměřuje na spolupráci s mezinárodními firmami, napříč různými sektory, především v oboru financí a účetnictví, IT, lidských zdrojů, logistiky, nákupu a administrativy a jedná se o jednu z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček v rámci České republiky.

Současný stabilní tým má 12 členů, kteří pracují pro klienty z různých oborů, a obsazuje širokou škálu pozic - od absolventských po manažerské.

Hlavní náplň práce:

  • Práce na svěřených projektech u stávajících klientů pobočky - spolupráce na bázi dlouhodobého partnerství.
  • Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli).
  • Rozvíjení obchodních vztahů, volit a realizovat náborovou strategii na jednotlivé projekty.
  • Inzerce pracovních pozic (tvorba a správa inzerátů).
  • Návrh a vytváření promo kampaní.
  • Preselekci životopisů, následné vedení pohovorů s uchazeči (z tuzemska i ze zahraničí) a veškerá průběžná komunikace.
  • Příležitostná obchodní jednání s klienty a novými investory.
  • Průběžný reporting a související administrativní činnost spojená s výkonem práce.
  • Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty.
  • Účast na zajímavých konferencích, spoluúčast na akcích organizovaných pobočkou Grafton Business Services pro stávající i nové klienty.

Práce u nás Vás bude bavit, pokud:

  • Chcete pracovat v týmu lidí, se kterými si budete rozumět - přátelskou atmosféru u nás určitě najdete.
  • Nebaví Vás představa pracovat na jedné pozici několik let - v Graftonu nabízíme kariérní možnosti
  • Nehledáte nudnou práci - u nás je práce více než dost.
  • Rádi byste využívali angličtinu na denní bázi.
  • Vítáte práci na projektech v rámci mezinárodního prostředí.
  • Chcete pracovat pro jedničku na trhu ve svém oboru - navíc jsme se po nedávné akvizici stali součástí globální společnosti s pobočkami po celém světě.
  • Preferujete, pokud si práci můžete zorganizovat sami.

Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky http://www.grafton.cz/o-nas/ a video https://youtu.be/eg_tsl8L0aU, nebo mě kontaktovat napřímo.

Požadavky
  • Znalost anglického jazyka na výborné úrovni pro denní využití (min. B2)
  • Projektově zaměřený člověk, který si rád sám organizuje práci.
  • Energická osobnost s profesionálním vystupováním (s klienty jsme v kontaktu každý den).
  • Cílevědomý člověk, který se nebojí větších projektů s klíčovými klienty.
  • Schopnost přinášet vlastní iniciativu a nápady.