SENIOR NÁKUPČÍ | VÝROBA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-20-367544
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s technickým nákupem a domluvíte se anglicky nebo německy? Máme pozici pro Vás!

SENIOR NÁKUPČÍ

Co bude Vaší náplní práce:

  • odpovědnost za zajištění materiálu pro výrobu prototypů
  • denní komunikace s oddělením konstrukce
  • práce v systému SAP
  • výběr a hodnocení dodavatelů, příprava smluv
  • vedení projektů od začátku až po implementaci
  • odpovědnost za zpracování specifikaci produktů
  • sjednávání termínů dodání u materiálu
  • příprava reportingu
  • spolupráce na reklamacích
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání, ideálně technického směru
  • zkušenost v oblasti technického nákupu podmínkou
  • znalost vedení projektů a projektovým nákupem
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • znalost SAP
  • vyjednávací a komunikativní dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • závodní stravování
  • firemní akce pro zaměstnance
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění